phone

پشتیبانی : 09173110587

بهترین کلاس کنکور شیراز کجاست ؟ کلاس کنکور خوب شیراز

بهترین کلاس کنکور شیراز کجاست ؟ کلاس کنکور خوب شیراز

 

مقدمه :

راههای زیادی برای قبولی پزشکی دندانپزشکی حقوق و .. در بهترین دانشگاهها وجود دارد اما فرصت ۱۲ ماهه یک پشت کنکوری مجال این نیست که با آزمون و خطا بهترین روشی که مطابق با عادات خود هسترا پیدا کند.

بطور کلی همگان در ذهن خود از یک قبولی رشته پزشکی انتظار دارند، نسبت به سایر داوطلبان عقب مانده از گردنه قبولی، داوطلبی باهوش تر، درس خوان تر، معدل بالا و از بهترین مدارس باشند، اما به هرکس تمایل داشته باشدبا قاطعیت و جرات تمام میتوان اثبات کرد که داوطلبانی هستند که علیرغم معدل بالا، سطح مالی متوسط یا ضعیف،  با توکل به خداوند و تکیه بر تلاش و پشتکار خود، توانستند در بهترین و پررقابت ترین رشته ها قبول شوند.

 

ابزارهای مهم قبولی در کنکور پزشکی شیراز:

 

کنکور تغییر کرده!!

سال تحصیلی جدید در حالی شروع می شود که در نظام آموزشی تغییراتی بوجود آمده  این در حالی است که متاسفانه شاهدیم استان فارس و شهر شیراز طی سالهای اخیر، دربین رتبه های برتر کنکور سراسری جایگاه مناسبی را نداشته است. اما ما معتقدیم استفاده از اساتید معتبر، دلسوزو دارای جایگاه علمی، بهره مندی از جدیدترین روش های تدریسی و آموزشی در موسسات و آموزشگاه ها به اضافه اینکه تسلط کامل بر مطالب کتب جدید می تواند جبران عقب ماندگی ها را بنماید.

 

مواظب تبلیغات عظیم موسسات مختلف باشید!!

 

راز امروز موفقیت در کنکور!!تکرار تکرار و تثبیت

اگر مصاحبه رتبه های برتر کنکور هر سال را دیده باشید همگی متفق القول اذعان دارند که قبولی خود را مدیون تسلط کامل بر کتاب هستند و کتب درسی را چندین مرتبه دوره کرده اند. ضمن اینکه امسال هم بدلیل عوض شدن کتب قطع به یقین صد در صد سوالات در محتویات کتب طرح می شود.پس با این تفاسیر نیاز به هزینه اضافی برای خرید انواع و اقسام کتب کمک آموزشی از انتشارات مختلف که گاها در مجموع هزینه هنگفتی می شود نیست.

 

چرا آموزشگاه کنکور پرواز؟؟ بهترین پیشنهاد کجاس؟

 

مرحله اول : مشاوره ی با برنامه بگیرید تا نقاط ضعفتان را بشناسید

 

در بخش برنامه ریزی آموزشگاه کنکور پرواز ، یه برنامه ی هفته ای داریم تا آزمون بعدی آموزشگاه. می خوایم ترازتون توی قلم چی تغییر کنه . یه ذره امیدوارتر و با انگیزه تر پیش برین . اگه برنامه داشتین، با مشاوره درسی ، برنامه ریزی و پشتیبانی درسی ، اشکالات برنامه ی قبلی خودتون رو بفهمین. اگه برنامه نداشتین ، با مشاوره درسی ، برنامه ریزی و پشتیبانی درسی ، شروع کنین.برنامه طوریه که مباحث آزمون آنلاین آموزشگاه کنکور پرواز و قلم چی رو پوشش بده.توی آموزشگاه کنکور پرواز بهت آموزش میدیم که چی بخونی ،چه موقع بخونی ، چه جوری بخونی.تا برای کنکور آماده بشی.

مشاوران آموزشگاه کنکور پرواز با توجه به شرایط هر دانش آموز در زمینه های آموزشی و انگیزشی ، برنامه های هفتگی و ماهیانه و فصلی ارائه می دهند و پشتیبانان بطور مستمر با همکاری والدین آن را پیگری می کنند.

شاید خیلی ها فکر کنن ، با یه برنامه ی خوب پیش میریم. پس دیگه تمومه! اما نه! با یه برنامه ، رهاتون نمی کنیم  این برنامه و روند مطالعه رو پشتیبانی می کنیم. هر روز به صورت آنلاین وتلفنی کنترل می کنیم چی خوندی؟ چه کردی؟ کنترل می کنیم ببینیم تو مسیر هستی یا نه؟ طبق برنامه می خونی ، یا هر جور دوست داری. یعنی علاوه بر برنامه ، پیگیری و کنترل برنامه هم داریم توی آموزشگاه کنکور پرواز.

 

 

 

قبل از ثبت نام یک مشاوره رایگان از استاد فلاح زاده بگیرید

 

مرحله دوم : با اساتید خوب متناسب با ضعفتان کلاس بگیرید نه با تبلیغات موسسات

پس از گرفتن مشاوره اولیه از استاد فلاح زاده بهترین اساتید شیراز به شما معرفی میشود تا بتوانید در صورت نیاز کلاس بگیرید